Warsztat nieaktualny

Zasmakuj kaligrafii! Warsztat idealny na start.

26.02 | 10:00 - 13:00

Chcesz kaligrafować, ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszam Cię na warsztat idealny na start! Odpowiem na wszystkie Twoje pytania, takie jak:

- Czym jest kaligrafia, jakie są najpopularniejsze style pisma?

- Czym kaligrafować, jak dobrać narzędzia, papier, atrament?

- Jak wybrać styl, którym rozpocznę swoją przygodę?

- Jak ćwiczyć, by przynosiło to efekty?

Otrzymasz kompletne alfabety i wskazówki, by móc ćwiczyć w domu! Na przykładzie trzech pism poznacz różne pisadła (szeroką stalówkę, ostrą stalówkę oraz brushpen) i technikę nimi pisania.

Podeślę Ci starannie przygotowane wzorniki do wielokrotnego wydruku, a wcześniej podpowiem z jakich narzędzi najlepiej skorzystać podczas warsztatu.

Podczas spotkania Ty widzisz mnie i moje biurko, wszystko powoli demonstruję. Jeśli chcesz, możesz włączyć swoją kamerę i pokazać mi jak piszesz. Odpowiadam na wszystkie Twoje pytania!

Widzimy się za Zoomie już niedługo, 26. lutego, w niedzielę od 10:00-13:00.

Koszt trzygodzinnego warsztatu to 95 zł.

Uwaga, ograniczona ilość miejsc!

Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania!

Zapisz sie przez formularz kontaktowy lub na maila: kaczmarska.wioleta@gmail.com. Podczas zapisów podam numer konta i poinformuję Cię o narzędziach.

Zajęcia poprowadzi kaligrafka i instruktorka Wiola Kaczmarska-Rudnik, która uczy od pięciu lat, a online już prawie od trzech.

Taką opinię o lekcjach LinoCat ma Ewa:

„Wiolka, dziękuję bardzo! Zajęcia z Tobą to czysta przyjemność. Dajesz praktyczne wskazówki, masz spokojny, kojący głos i fenomenalne podejście. Widać, że kochasz to co robisz! I robisz to przepięknie!”

„Dziękuję Wiolu, wciągnęłam się w kursy u Ciebie na dobre. Za każdym razem dostaję świetnie przygotowane materiały, lekcje z Tobą są dla mnie wyczekiwanym punktem tygodnia. Widzę jak szybko się uczę.”

Magda

Wioleta Kaczmarska-Rudnik


tel. 500 012 078 | e-mail: linocatart@gmail.com

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji

OK
ODRZUĆ
TYLKO NIEZBĘDNE