Warsztaty aktualne

Wakacje z kaligrafią online!

27.08 | -

Pytaliście i już jest :) Ruszają zapisy na trzecią edycję „Wakacji z kaligrafią online”! Tym razem mam dla Was aż cztery nowości warsztatowe. Od praktycznego pisma metodą Palmera, przez frakturową czarną literę, po fantazyjny styl Madarasza i filuterną uncjałę pisaną ostrą stalówką.

Jest coś dla początkujących jak i dla już zakochanych w kaligrafii!

Nowością jest też to, że warsztaty BĘDĄ NAGRYWANE – to udogodnienie dla osób, które nie mogą uczestniczyć w lekcji na żywo. Nagrania będą dostępne przez 3 tygodnie po warsztacie.

• Otrzymasz wzorniki, które możesz drukować do woli, a podczas lekcji widzisz mnie i moje biurko, daję dokładne wskazówki, a Ty też możesz zadawać mi pytania i pokazywać swoje postępy przez kamerkę (również po zajęciach).

• Każdy warsztat trwa trzy godziny, od 10:00-13:00.

• Spotykamy się na platformie Zoom - możesz dołączyć z komputera, telefonu czy tabletu. Ty widzisz mnie, ja widzę Ciebie.

• Przy zapisie dostaniesz informację o tym, co Ci się przyda – jaki mieć papier, obsadkę, stalówkę, tusz/atrament.

• Nie musisz mieć żadnego doświadczenia z kaligrafią! (oprócz warsztatu ze stylu Madarasza)

• Liczba miejsc jest ograniczona!

ZNIŻKI! Cena pojedynczego warsztatu to 110 zł, zmniejsza się do 95 zł, jeśli wykupisz sobie pakiet czterech spotkań (380 zł). Cztery warsztaty to aż 12 godzin wspólnego pisania! Możesz zapisać się na pojedynczy warsztat, jak i na całość cyklu.

Dodatkowa ZNIŻKA DLA RANNYCH PTASZKÓW:

Zapisz się do 10 czerwca, a cena pojedynczego warsztatu to będzie 100 zł - zmniejsza się do 90 zł, jeśli wykupisz sobie pakiet czterech spotkań (360 zł).

Jeśli jesteś Grupowiczką/em*, daj znać przy zapisie – będzie dla Ciebie dodatkowa obniżka :)

GRAFIK:

9. lipca – Metoda Palmera – to niezwykle estetyczny, ale również bardzo praktyczny sposób na szybkie notowanie. Więcej o stylu powiem w dedykowanym poście na instagramie i facebooku. Warsztat dobry dla początkujących.

23. lipca – Madarasz Script – wzorem Mistrza w stylu Spencerian, Louisa Madarasza, będziemy pisać mocne, wyraziste kształty oparte na piśmie, które wyszły spod jego ręki. Więcej o stylu powiem w dedykowanym poście na instagramie i facebooku. Warsztat dla osób, które pisały już ostrą, elastyczną stalówką.

13. sierpnia – Uncjała ostra stalówką – uncjała to piękne pismo historyczne, które stanie się dla nas bazą dla współczesnej zabawy ostra stalówką i łamania reguł! Więcej o stylu powiem w dedykowanym poście na instagramie i facebooku. Warsztat dobry dla początkujących.

27. sierpnia – Fraktura - jedno z bardziej fascynujących pism z grupy „blackletter”. Może być bardziej spokojna, a może być w bardziej „połamanej” odsłonie. Więcej o stylu powiem w dedykowanym poście na instagramie i facebooku. Warsztat dobry dla początkujących.

Podczas zapisów dostaniesz informację o sposobie płatności oraz informacje o wszystkich niezbędnych materiałach.

Dowiedz się więcej i zapisz się przez formularz kontaktowy, lub na maila: linocatart@gmail.com

*Grupowicze to uczestnicy facebookowej grupy „Nauka kaligrafii z Linocat”, dla osób, które już brały udział w lekcjach/kursach z LinoCat.

#naukakaligrafii #kaligrafiaonline #naukakaligrafiionline #kaligrafiamodern #kaligrafia #warsztatykigrafii #calligraphy

Zapisz się

Wioleta Kaczmarska-Rudnik


tel. 500 012 078 | e-mail: linocatart@gmail.com

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji

OK
ODRZUĆ
TYLKO NIEZBĘDNE