Warsztat nieaktualny

Uncjała i tekstura - kurs pełen kontrastów

21.03 | -

Zapraszam na pełen kontrastów kurs kaligrafii online, zupełnie OD PODSTAW. Zaczniemy od wczesnośredniowiecznej uncjały – bardzo okrągłego pisma, które swoją niezwykła harmonią zachwyca do dziś, a jest jednocześnie bardzo przyjaznym stylem dla początkującego skryby. W świat późniejszego średniowiecza wejdziemy z teksturą gotycką. To pismo, mocno kontrastujące z uncjałą, jest strzeliste, wąskie, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych styli przez współczesnych pasjonatów kaligrafii. Skuś się na trzy miesiące wypełnione relaksującym skrobaniem stalówki po papierze!

Otrzymasz komplet starannie przygotowanych materiałów do wielokrotnego wydruku, które będą dla Ciebie wsparciem również w dalszej nauce. Wcześniej podpowiem z jakich narzędzi najlepiej skorzystać podczas kursu.

Wszystko w oparciu o autorskie wzorniki i bogate przykłady historyczne.

Spotykać będziemy się przez trzy miesiące we wtorki od 19:00 do 20:30 na platformie Zoom. Startujemy we wtorek 24. stycznia. W sumie czeka nas 12 spotkań, 18 godzin pisania! Będziesz widzieć moje demonstracje poprzez kamerkę internetową jednocześnie możesz pokazywać swoje biurko bym mogła podpowiadać Ci na bieżąco. Przed lekcją otrzymasz starannie przygotowane wzorniki do wydrukowania. Możesz realizować zadania domowe, które przyspieszą Twoją naukę, oraz wysyłać mi je w prywatnej wiadomości dla moich oczu, bym mogła jak najwięcej dać Ci wskazówek.

Wszystko dokładnie tłumaczę. Wcześniej podpowiem z jakich narzędzi najlepiej skorzystać podczas lekcji. W razie nieobecności można nadrobić spotykając się pół godziny wcześniej na kolejnych zajęciach, zajęcia nie są nagrywane.

Koszt trzymiesięcznego kursu to tylko 380 zł.

Jest możliwość rozłożenia wpłaty na dwie raty, zapytaj przy zapisie.

ZNIŻKA! Przy zapisie do 28. grudnia oszczędzasz 40 zł! Zamiast 380 zł, zapłacisz tylko 340 zł.

Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania!

Zapisz się pisząc przez formularz kontaktowy tu lub na maila: kaczmarska.wioleta@gmail.com

Podczas zapisów podam numer konta.

#kaligrafia #teksturagotycka #textualis #kaligrafiagotycka #uncjała #uncialscript#naukakaligrafiionline #kurskaligrafiionline

Wioleta Kaczmarska-Rudnik


tel. 500 012 078 | e-mail: linocatart@gmail.com

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji

OK
ODRZUĆ
TYLKO NIEZBĘDNE