Warsztat nieaktualny

Spencerian: 3-miesięczny kurs ONLINE

24.05 | -

Spencerian – to styl pełen finezji i kontrastów. Urzeka nas swoimi niepowtarzalnymi zdobieniami i jednocześnie minimalistycznie prowadzonymi małymi literami. To prawdziwy brylanty kaligraficznego świata. Podczas nauki wykorzystamy do maksimum możliwości naszych stalówek, pozwolimy sobie i na obfite pogrubienia i na precyzyjnie subtelne linie włosowe. Wyjątkową technikę pisania tym stylem rozłożymy na części pierwsze, by nabrać w niej wprawy.

Warsztat skierowany jest dla osób, które pisały już stalówką maczaną w atramencie i pisały już stylem copperplate lub kaligrafią współczesną.

Cotygodniowe lekcje online to idealny sposób na przyjemne spędzenie czasu. Jeśli skupienie, cisza i przyjemne skrzypienie stalówki na papierze to twoja bajka – zapraszam do zapisów!

Ważne ze względu na sezon urlopowy – w razie nieobecności można nadrobić spotykając się pół godziny wcześniej na kolejnych zajęciach.

Startujemy 24.maja. Spotykać będziemy się przez trzy miesiące w każdy wtorek od 19:00 do 20:30 na platformie Zoom. W sumie czeka nas 12 spotkań, 18 godzin pisania! Będziesz widzieć moje demonstracje poprzez kamerkę internetową jednocześnie możesz pokazywać swoje biurko bym mogła podpowiadać Ci na bieżąco. Przed lekcją otrzymasz starannie przygotowane wzorniki do wydrukowania. Możesz realizować zadania domowe, które przyspieszą Twoją naukę, oraz wysyłać mi je w prywatnej wiadomości dla moich oczu, bym mogła jak najwięcej dać Ci wskazówek.

Wszystko tłumaczę od podstaw. Wcześniej podpowiem z jakich narzędzi najlepiej skorzystać podczas lekcji.

Koszt trzymiesięcznego kursu to tylko 380 zł.

Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania!

Zapisz się pisząc przez formularz kontaktowy lub na maila: kaczmarska.wioleta@gmail.com Pokaż mniej

Wioleta Kaczmarska-Rudnik


tel. 500 012 078 | e-mail: linocatart@gmail.com

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji

OK
ODRZUĆ
TYLKO NIEZBĘDNE