Warsztaty aktualne

Lekcje kaligrafii w Radomiu - cotygodniowe

30.06 | -

Przemili ludzie, kameralna atmosfera, wyjątkowe pasja, która rozwija… Kaligrafia to rzadka umiejętność, która zyskuje sobie coraz więcej wielbicieli. Zajrzyj do jedynej pracowni kaligrafii w Radomiu i sam/a przekonaj się o niezwykłych zaletach idących z nauki pięknego pisania. Nowa pasja da Ci wytchnienie, a nowe umiejętności zachwycą Twoich bliskich. Zrelaksuj się podczas cotygodniowych spotkań.

Lekcje prowadzone są z indywidualnym podejściem, w przystępny sposób, każdy da sobie radę! Nie musisz mieć predyspozycji, kaligrafować można nawet jeśli Twoje pismo codzienne nie jest idealne.

Piszemy tradycyjnymi narzędziami, stalówką maczaną w atramencie, a także współczesnymi ich odpowiednikami. Wszystkie materiały są zapewnione na miejscu. Sięgamy do pism historycznych i współczesnych, każdy znajdzie coś dla siebie.

Zajęcia są dla dorosłych, seniorów oraz młodzieży.

Spotykamy się co tydzień, wolne miejsca są w grupach:

- środa w godzinach 18:40-20:10 (zajęcia już trwają, można dołączyć)

- czwartek w godzinach 17:00-18:30 (zajęcia startują 22. września)

"Kaligrafowanie to nie tylko pisanie, to cudowny sposób na wyciszenie się, zwolnienie tempa, zatrzymanie się choć na chwilę.

Nauka kaligrafii z LinoCat upływa w miłej atmosferze, Wioleta ma ogromną wiedzę, którą stara się przekazać swoim kursantom. Sprawiła, że z niecierpliwością czekam na nasze spotkania.

Dagmara”

Obowiązują zapisy, uwaga, ograniczona ilośc miejsc. Zapisywać można się na messengerze strony @LinoCat lub na maila: kaczmarska.wioleta@gmail.com

Pracownia znajduje się w centrum, przy ul. Traugutta 18/2.

Cennik (1 lekcja trwa 1,5 h):

45 zł – pojedyncza lekcja

38 zł – w pakiecie 4 zajęć (152 zł)

35 zł – w pakiecie 8 zajęć (280 zł)

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, napisz przez formularz kontaktowy lub na maila: kaczmarska.wioleta@gmail.com

#kaligrafiawradomiu #radomnaukakaligrafii #naukapisaniaradom #ładnepismoradom #zajęciapopołudnioweradom #rozwójosobistyradom #terapiasztukąradom #radom #linocat #linocatradom #zajęciadladorołychradom

Zapisz się

Wioleta Kaczmarska-Rudnik


tel. 500 012 078 | e-mail: linocatart@gmail.com

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji

OK
ODRZUĆ
TYLKO NIEZBĘDNE