Warsztat nieaktualny

Kaligrafia współczesna w pigułce!

21.05 | -

Kaligrafia współczesna to niezwykle czarujący styl pisma, zyskujący na popularności. Dlaczego? Pozwala na nieograniczoną ekspresję i indywidualizm, bazując na efektownych elementach stylów historycznych, takich jak kursywa angielska. Jeśli chcesz czarować stalówka po papierze – zapisz się na ten warsztat, by wystartować z solidną dawką wiedzy :)

Podczas trzygodzinnego warsztatu zabiorę Cię w czarujący świat kaligrafii współczesnej. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia - zaczniemy od podstaw. Pokażę Ci, jak przygotować obsadkę i stalówkę. Opowiem o technice i razem zrobimy pierwsze pociągnięcia. Poznasz piękny alfabet ze wzornika, który przygotowałam specjalnie , by ułatwić Ci poznawanie pisma.

Spotykamy się na platformie Zoom. Podczas zajęć pokazuję Ci moje biurko, widzisz dokładnie moje ręce i to, jak piszę. Jeśli tylko masz możliwość też pokaż mi swoje, będę mogła pomóc Ci tak, jakbym była obok. Możesz dołączyć z dwóch urządzeń - na komputerze śledzić warsztat, a kamerkę telefonu skierować na swoje biurko!

Podsumowując:

• Warsztat trwa trzy godziny, od 10:00-13:00. Widzimy się już 21. maja

• Spotykamy się na platformie Zoom - możesz dołączyć z komputera, telefonu czy tabletu. Ty widzisz mnie, ja widzę Ciebie.

• Przy zapisie dostaniesz informację o tym, co Ci się przyda – jaki mieć papier, obsadkę, stalówkę, tusz/atrament.

• Dostaniesz autorskie wzorniki, które możesz drukować do woli

• Nie musisz mieć żadnego doświadczenia z kaligrafią!

• Koszt trzygodzinnego warsztatu to 95 zł.

• Liczba miejsc jest ograniczona!

Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania :)

Podczas zapisów dostaniesz informację o sposobie płatności oraz wszystkie niezbędne materiały.

Zapisz się pisząc przez formularz kontaktowy lub na maila: kaczmarska.wioleta@gmail.com

#naukakaligrafii #moderncalligraphy #modern #kaligrafiaonline #kaligrafiawspółczesna #naukakaligrafiionline #kaligrafiamodern #kaligrafia #warsztatykigrafii #calligraphy #contemporarycalligraphy #learncalligraphy #linocat #calligraphylesson #calligraphyworkshop #kaligrafiaodpodstaw #naukazlinocat

Wioleta Kaczmarska-Rudnik


tel. 500 012 078 | e-mail: linocatart@gmail.com

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji

OK
ODRZUĆ
TYLKO NIEZBĘDNE