Warsztat nieaktualny

Kaligrafia współczesna: 3–miesięczny kurs od podstaw ONLINE

12.04 | -

Ekspresja, delikatność, piękno… Poznaj nowy sposób wyrażania siebie, ucząc się od podstaw kaligrafii w nowoczesnym stylu. Cotygodniowe lekcje online to idealny sposób na przyjemne spędzenie długich wieczorów. Jeśli skupienie, cisza i przyjemne skrzypienie stalówki na papierze to twoja bajka – zapraszam do zapisów!

Nauka kaligrafii współczesnej opierać się będzie na solidnych fundamentach stylu copperplate. Dowiesz się jak eksperymentować z literą, by wydobyć z niej jak najwięcej wariantów i emocji.

Spotykać będziemy się przez trzy miesiące w każdy wtorek od 19:00 d0 20:30 na platformie Zoom. W sumie czeka nas 12 spotkań, 18 godzin pisania! Będziesz widzieć moje demonstracje poprzez kamerkę internetową jednocześnie możesz pokazywać swoje biurko bym mogła podpowiadać Ci na bieżąco. Przed lekcją otrzymasz starannie przygotowane wzorniki do wydrukowania. Możesz realizować zadania domowe, które przyspieszą Twoją naukę, oraz wysyłać mi je w prywatnej wiadomości dla moich oczu, bym mogła jak najwięcej dać Ci wskazówek

Wszystko tłumaczę od podstaw. Wcześniej podpowiem z jakich narzędzi najlepiej skorzystać podczas lekcji.

Koszt trzymiesięcznego kursu to tylko 380 zł.

Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania!

Zapisz się pisząc przez formularz lub na maila: linocatart@gmail.com. W razie nie otrzymania wiadomości zwrotnej przez formularz, napisz wiadomość na podany mail.

Podczas zapisów podam numer konta.

Wioleta Kaczmarska-Rudnik


tel. 500 012 078 | e-mail: linocatart@gmail.com

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji

OK
ODRZUĆ
TYLKO NIEZBĘDNE