Warsztat nieaktualny

Italian Hand - trzymiesięczny kurs online

19.12 | -

Zapraszam na trzymiesięczny kurs kaligrafii w stylu italian hand (kursywa włoska) online. Dołącz, by z przyjemnością poszerzyć swoje kaligraficzne portfolio o niezwykle zdobne i niepowtarzalne pismo, którego korzenie ciągną się aż do renesansowych Włoch. Barok europejski dodał kursywie włoskiej dekoracyjności a klasycyzm ostateczny szlif. Poznamy cały alfabet i to, co odróżnia go od innych krojów, będziemy płynnie pisać i bawić się zdobieniami prosto z epoki. Wszystko w oparciu o autorskie wzorniki i bogate przykłady historyczne.

Kurs jest dla osób, które znają technikę pisania ostrą, elastyczną stalówką i pisały już stylem np., copperplate lub innym używając tego narzędzia.

Spotykać będziemy się przez trzy miesiące w poniedziałki od 19:00 do 20:30 na platformie Zoom. W sumie czeka nas 12 spotkań, 18 godzin pisania! Będziesz widzieć moje demonstracje poprzez kamerkę internetową jednocześnie możesz pokazywać swoje biurko bym mogła podpowiadać Ci na bieżąco. Przed lekcją otrzymasz starannie przygotowane wzorniki do wydrukowania. Możesz realizować zadania domowe, które przyspieszą Twoją naukę, oraz wysyłać mi je w prywatnej wiadomości dla moich oczu, bym mogła jak najwięcej dać Ci wskazówek.

Wszystko dokładnie tłumaczę. Wcześniej podpowiem z jakich narzędzi najlepiej skorzystać podczas lekcji. Start 3. października.

Koszt trzymiesięcznego kursu to tylko 380 zł. Jest możliwość rozłożenia wpłaty na dwie raty, zapytaj przy zapisie.

ZNIŻKA! Przy zapisie do 5. września oszczędzasz 40 zł! Zamiast 380 zł, zapłacisz tylko 340 zł.

Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania!

Zapisz się przez formularz kontaktowy lub na maila: kaczmarska.wioleta@gmail.com

Podczas zapisów podam numer konta.

Wioleta Kaczmarska-Rudnik


tel. 500 012 078 | e-mail: linocatart@gmail.com

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji

OK
ODRZUĆ
TYLKO NIEZBĘDNE