Warsztat nieaktualny

Floratury i ligatury w italice

26.06 | -

Poszerz swoje umiejętności pisania piękną italiką o ciekawe ozdobniki i intrygujące ligatury. Podczas warsztatu poznasz zasady, technikę floraturowania szeroką stalówką oraz dowiesz się jak zakomponować harmonijnie napis wraz z ozdobami. Spotkaniu będzie nam towarzyszyć duchem, prosto z epoki, Bernardino Cataneo i jego fantazyjne dekoracje.

Otrzymasz komplet starannie przygotowanych materiałów do wielokrotnego wydruku, a wcześniej podpowiem z jakich narzędzi najlepiej skorzystać podczas warsztatu. Widzimy się za Zoomie 26. czerwca od 10:00-13:00!

Koszt trzygodzinnego warsztatu to tylko 125 zł.

Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania!

Zapisz się pisząc na przez formularz kontaktowy lub na maila: kaczmarska.wioleta@gmail.com

Lekcję poprowadzę ja – Wiola Kaczmarska-Rudnik a moim alter-ego jest LinoCat. Od czterech lat uczę kaligrafii, a już od prawie dwóch prowadzę lekcje online – możesz liczyć na moje doświadczenie! Jestem kaligrafką, projektantką graficzną, magistrem sztuki po wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Pięknym pisaniem pasjonuję się od 2012 r. Z czasem kaligrafia stała się dla mnie ważnym centrum zainteresowań, a potem sposobem na życie i nierozerwalnie wplotła się w moje ścieżki.

Wioleta Kaczmarska-Rudnik


tel. 500 012 078 | e-mail: linocatart@gmail.com

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji

OK
ODRZUĆ
TYLKO NIEZBĘDNE