Warsztat nieaktualny

Copperplate - wakacje z kaligrafią

21.08 | -

Odpoczynek, relaks, spokój – wakacje z kaligrafią mają wiele wspólnego Podczas warsztatu zajmiemy się od podstaw eleganckim pismem copperplate, pisanym ostrą, elastyczną stalówką maczaną w atramencie. Omówimy sobie w przystępny sposób technikę pisania, alfabet oraz to, w jaki sposób łączyć litery, by płynnie pisać. Otrzymasz komplet starannie przygotowanych materiałów do wielokrotnego wydruku, które będą dla Ciebie wsparciem również w dalszej nauce. Wcześniej podpowiem z jakich narzędzi najlepiej skorzystać podczas warsztatu.

Copperplate, inaczej kursywa angielska, to bardzo dekoracyjny, elegancki styl pisania wywodzący się z baroku. Dziś chyba najbardziej pożądany wśród kaligraficznych adeptów. Charakterystyczne pogrubienia i cienkie linie, smukłość i pochylony kąt pisania sprawiają, że to pismo należy do najpopularniejszych po dziś dzień.

Koszt trzygodzinnego spotkania to 95 zł.

21. sierpnia, 10:00–13:00

Napisz, poinformuję Cię w instrukcji o niezbędnych nam narzędziach oraz o sposobie połączenia.

Zapisz się pisząc przez formularz kontaktowy lub na maila: kaczmarska.wioleta@gmail.com

Podczas zapisów podam numer konta i odpowiem na wszystkie pytania.

#kaligrafia #naukakaligrafii #copperplate #copperplateonline #copperplatenauka #ostrastalówka #kursywaangielska #warsztatkaligrafii #warsztatkaligrafiionline #kurskaligrafii #kurskaligrafiionline #kaligrafiaonline

Wioleta Kaczmarska-Rudnik


tel. 500 012 078 | e-mail: linocatart@gmail.com

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji

OK
ODRZUĆ
TYLKO NIEZBĘDNE