Warsztat nieaktualny

Copperplate - trzymiesięczny kurs online

24.02 | -

Szukasz pomysłu na długie jesienno-zimowe wieczory? We własnych czterech kątach odkryj tajniki kaligrafii ucząc się pięknego stylu Copperplate, podczas cotygodniowych lekcji online, zupełnie OD PODSTAW. Jeśli skupienie, cisza i przyjemne skrzypienie stalówki na papierze to twoja bajka – zapraszam do zapisów!

Podczas kursy zajmiemy się od podstaw eleganckim pismem copperplate, pisanym ostrą, elastyczną stalówką maczaną w atramencie. Omówimy sobie w przystępny sposób technikę pisania, alfabet oraz to, w jaki sposób łączyć litery, by płynnie pisać. Będziemy bawić się kaligraficznymi zdobieniami, dowiesz się jakie są zasady komponowania tekstu na papierze.

Otrzymasz komplet starannie przygotowanych materiałów do wielokrotnego wydruku, które będą dla Ciebie wsparciem również w dalszej nauce. Wcześniej podpowiem z jakich narzędzi najlepiej skorzystać podczas kursu.

Wszystko w oparciu o autorskie wzorniki i bogate przykłady historyczne.

Spotykać będziemy się przez trzy miesiące w piątki od 19:00 do 20:30 na platformie Zoom. W sumie czeka nas 12 spotkań, 18 godzin pisania! Będziesz widzieć moje demonstracje poprzez kamerkę internetową jednocześnie możesz pokazywać swoje biurko bym mogła podpowiadać Ci na bieżąco. Przed lekcją otrzymasz starannie przygotowane wzorniki do wydrukowania. Możesz realizować zadania domowe, które przyspieszą Twoją naukę, oraz wysyłać mi je w prywatnej wiadomości dla moich oczu, bym mogła jak najwięcej dać Ci wskazówek.

Wszystko dokładnie tłumaczę. Wcześniej podpowiem z jakich narzędzi najlepiej skorzystać podczas lekcji. Start 25. listopada. W razie nieobecności można nadrobić spotykając się pół godziny wcześniej na kolejnych zajęciach, lekcje nie są nagrywane.

Koszt trzymiesięcznego kursu to tylko 380 zł.

Jest możliwość rozłożenia wpłaty na dwie raty, zapytaj przy zapisie.

ZNIŻKA! Przy zapisie do 31. października oszczędzasz 40 zł! Zamiast 380 zł, zapłacisz tylko 340 zł.

Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania!

Zapisz się pisząc przez formularz kontaktowy lub na maila: kaczmarska.wioleta@gmail.com

Podczas zapisów podam numer konta.

#kaligrafia #copperplate #kursywaangielskaa #naukakursywaangielska #naukacopperplate #naukacopperplateonline #naukakaligrafii #naukakaligrafiionline

Wioleta Kaczmarska-Rudnik


tel. 500 012 078 | e-mail: linocatart@gmail.com

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji

OK
ODRZUĆ
TYLKO NIEZBĘDNE