Kaligrafia stacjonarnie

spotkania online to dla ciebie za mało?
możemy się również zobaczyć na żywo!

kaligrafia w radomiu, nauka kaligrafii w radomiu, radom kaligrafia, linocat radom

1.

regularne lekcje kaligrafii w radomiu

Zapraszam do nowego miejsca na mapie Radomia – do nowo otwartej pracowni kaligrafii! Poznasz tu Sztukę Pięknego Pisania oraz jej wiele zalet dla naszego umysłu i ciała. Kaligrafia to świetny pomysł na nową pasję, relaks i rozwój osobisty. Wśród Twoich nowych umiejętności może znaleźć się eleganckie pisanie dekoracyjnymi stylami pisma, średniowieczne skrypty pisane tradycyjnymi narzędziami maczanymi w atramencie, czy ich ekspresyjne, współczesne warianty. Weźmiesz tu również udział w innych zajęciach artystycznych, w ofercie są lekcje i warsztaty akwareli (i dziać się będzie jeszcze więcej!). Zajęcia są dla dorosłych, seniorów, młodzieży oraz starszych dzieci. Zapytaj o aktualny grafik korzystając z formularza kontaktowego, lub na maila: linocatart@gmail.com.

CENNIK:

1 lekcja trwa 1,5 h

45 zł – pojedyncza lekcja

38 zł – w pakiecie 4 zajęć (152 zł)

35 zł – w pakiecie 8 zajęć (280 zł)

Pracownia znajduje się w centrum, przy ul. Traugutta 18/2 (szara brama po prawej stronie od Żabki).

2.

indywidualne lekcje kaligrafii

Skorzystaj z możliwości indywidualnego spotkania. Lekcje przygotuję specjalnie dla Ciebie, będziemy pracować w Twoim tempie, a tematy spotkań dopasujemy do tego, czym się interesujesz. Istnieje możliwość dojazdu pod wybrany adres. Cena spotkań ze względu na ich spersonalizowanie jest do indywidualnego ustalenia. Napisz i dowiedz się więcej.

3.

Warsztaty

Spotkajmy się podczas kilkugodzinnych tematycznych warsztatów z interesującymi tematami związanymi ze sztuką pięknego pisania w tle – od nauki poszczególnych pism, przez okazyjne pisanie kartek, po eksperymentalne style i narzędzia. Pomysły na warsztaty rodzą się na bieżąco, więc obserwuj grafik, aby nie przegapić nowości. Cena warsztatu waha się w zależności od jego miejsca, czasu trwania, czy tematu. Istnieje możliwość zorganizowania warsztatu w Twoim mieście. Planujesz konferencję, targi, wieczór panieński, kawalerski lub inne wydarzenie? Skorzystaj z warsztatu kaligrafii z dojazdem. To może być idealne uzupełnienie eventu – napisz, a zaproponuję pasujący temat.

lekcje kaligrafii, kaligrafia w radomiu, gotyk, kaligrafia gotycka warsztaty kaligrafii, warsztaty kaligrafii w radomiu lekcje kaligrafii, pisanie listów radom, gęsie pióro kleks, gęsie pióro, tradycyjna kaligrafia, atrament kaligrafia współczesna, warsztat kaligrafii współczesnej w radomiu kaligrafia senior, kaligrafia młodzież, radom nauka kaligrafii w radomiu, kaligrafia gotycka, wzorniki, radom zajęcia kaligrafii lekcje kaligrafii w radomiu, indywidualne lekcje kaligrafii w radomiu

Wioleta Kaczmarska-Rudnik


tel. 500 012 078 | e-mail: linocatart@gmail.com

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji

ZAMKNIJ